Bendegúz levelezős verseny

Ebben a tanévben is jó néhányan jelentkeztek és értek el szép eredményt a Bendegúz levelező tanulmányi versenyen.

Az egész tanév során hat fordulón át kaptak feladatokat a versenyzők és az elért összpontszámok alapján nyerték el a különböző fokozatokat:

Pap Luca Borbála 1. osztályos tanulónk  matematikából arany minősítést kapott

Pisky Zsófia Katalin 1. osztályos tanulónk  környezetismeretből arany minősítést kapott

Popp Hanna Dóra 1. osztályos tanulónk  matematikából, anyanyelvből, szövegértésből és környezetismeretből arany minősítést kapott

Weidinger Máté  1. 1. osztályos tanulónk  matematikából arany minősítést kapott

Dezsényi Zsombor 2. osztályos tanulónk  matematikából arany minősítést kapott

Nagy Elina Judit 2. osztályos tanulónk  matematikából arany minősítést kapott

Horváth Kristóf Olivér 3. osztályos tanulónk  matematikából és anyanyelvből arany minősítést kapott

Kulcsár Petra 3. osztályos tanulónk  matematikából arany minősítést kapott

Popp Emma Boróka 3. osztályos tanulónk  matematikából, anyanyelvből, szövegértésből és környezetismeretből  arany minősítést kapott

Golej Áron 4. osztályos tanulónk  matematikából ezüst minősítést kapott

Nagy Márk Csaba 5. osztályos tanulónk  matematikából arany minősítést kapott

Weidinger Áron 5. osztályos tanulónk  matematikából, történelemből arany minősítést kapott

Fischer Máté 6. osztályos tanulónk történelemből bronz minősítést kapott

Szentiványi Szonja 6. osztályos tanulónk matematikából bronz minősítést kapott

Ezen kívül, aki vállalkozott rá, a Bendegúz szervezésében, részt vehetett egy hagyományos tanulmányi versenyen is, ahol a helyszínen kellett megoldani egy feladatsort és a győztesek az országos döntőre is bejuthattak. Idén ez nekünk nem sikerült, de Kulcsár Petra 3. osztályos tanulónk 2. helyezett lett matematikából.

Minden helyezettnek és résztvevőnek gratulálunk!