Jelentkezés az óvodába

Kedves Szülők!

A 2018/19-es nevelési évre az óvodai tagintézményünkbe folyamatosan várjuk a jelentkezéseket. Jelentkezni az iskola titkárságán lehet.

2018. 04. 09.-től  – 04.12.-ig

A nyílt nap reggel 9 órától 11 óráig tart. Kérjük a kedves szülőket, hogy váltócipőt szíveskedjenek magukkal hozni!

Az óvodai jelentkezési lap igényelhető az iskola titkárságán.

Várjuk Önöket szeretettel!

Az óvoda munkatársai

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy azoknak a gyermekeknek, akiknek óvodai jelentkezését elfogadtuk, a 2017/18-as nevelési évre történő beiratkozás időpontjai:

2017. május 2-án (kedd) 7.30-13 óráig

3-án (szerda) 7.30-13 óráig

4-én (csütörtök) 7.30-13 óráig

5-én (péntek) 7.30-17 óráig

8-án (hétfő) 7.30-16 óráig

Helye: az iskola titkársága.

Kérjük, hogy az alábbi iratokat feltétlenül hozzák magukkal:

– a gyermek születési anyakönyvi kivonatát

– lakcímkártyáját, TAJ kártyáját

– személyi igazolványát (tájékoztató: szuloi-tajekoztato-szemelyig )

– a szülő érvényes személyigazolványát

– lelkészi ajánlást

– amennyiben a gyermeket a szülők nem közös háztartásban nevelik, egy nyilatkozatot a felügyeleti jog gyakorlásáról (letölthető: szuloi-nyilatkozat-felugyeleti-jogrol).

Tisztelettel:

Nagy Gábor (igazgató) és Ablonczyné Szamosközi Éva (óvodavezető)

Kedves Szülők!

A 2017/18-as nevelési évre az óvodai tagintézményünkbe folyamatosan várjuk a jelentkezéseket. Azokat az új szülőket, akik szívesen megismernék intézményünket, az alábbi nyílt napokon várjuk szeretettel:

2017. 03. 27.-től (hétfőtől) – 03.31.-ig (péntekig)

A nyílt nap reggel 8 órától 12 óráig tart. Kérjük a kedves szülőket, hogy váltócipőt szíveskedjenek magukkal hozni!

Az óvodai jelentkezési lap igényelhető az iskola titkárságán.

Várjuk Önöket szeretettel!

Az óvoda munkatársai