Támogatóink

Iskolánk fenntartója a Kispest Rózsatéri Református Gyülekezet. Intézményeink számára az egyre csökkenő állami támogatás mellett rendkívül fontos, hogy elegendő pénzeszközökkel rendelkezzen. Ezért hálás szívvel fogadunk minden adományt melyet iskolánk és óvodánk fenntartására, működteésére fordíthatunk.

Nagyon sok gyülekezeti testvér és intézményeinkbe gyermeküket irató szülő rendszeres, vagy alkalmankénti adománnyal segíti iskolánk és óvodánk életét.

Külön szeretnénk megemlékezni Seres Antalné Újpesti Református Gyülekezet tagjára, aki teljes hagyatákát iskolánkra hagyta. 9.000.000,- Ft-os adomány nagyban segített a 7 és 8 osztály számára kialakításra került új osztálytermek.  Képek az új osztálytermeinkről >>

Továbbra is szívesen fogadjuk a felajánlásokat.

Alapítványunk neve és számlaszáma:

Karácsony Sándor Iskola Alapítvány
Számlaszám: 10402166-21617357-00000000 KHB