• 2019/2020-as tanév a Bolyai matematika csapatversenyen a 4.osztályos tanulóink "Virgonc" nevű csapata 3. helyezést ért el. (csapattagok : Dezsényi Zsombor, Lőrincz Csaba, Prohászka Gergő, Gyurós-Rosivall Ábel)

• 2019/2020-as tanév a budapesti nemzetközi táncversenyen OPEN kategóriájában Gombkötő Szandra 7. osztályos tanulónk 1. helyezést ért el!

• 2020/2021-es tanév  Galla Róza 2.osztályos tanulónk, a Hagyományok Háza által meghirdetett Téli házaló szokások pály. I. helyezettje.
  •
  • A 2022-es Diákolimpia országos döntőjét március 20-án tartották a Debreceni sportuszodában. Iskolánkat Nagy-Horváth András képviselhette, miután a Budapesti elődöntőn, egy pici "szerencsével" kivívta a döntőn való részvételi jogot. A IV. Kategóriában (7-8. osztályosok) 100 méteres gyorsúszásban, 1, 05 perces idővel a 14. helyet szerezte meg. Gratulálunk a részvételért, büszkék vagyunk Andrisra és köszönjük a család támogatását a program megvalósításában!

Szívből gratulálunk!