A Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat GESZ ezen a hétvégén rendezte meg a Káptalanfüredi Üdülőtáborban a IV. Kispesti Olimpiai Játékokat. A verseny vasárnapig tartott. Számtalan sportágban mérték össze képességeiket a 6 általános iskola 10-10 válogatott felső tagozatos tanulói. Iskolánkat végül egy tanuló híján (betegség miatt) 9 versenyző képviselte:
Nagy-Horváth András (különdíjat kapott, mint a verseny leggyorsabb tájfutója!) Keresztesi-Kis Gergely, Szabó Lóránt (8. osztály), Beke Johanna, Mező Dorka, Otlakán Zselyke, Suba-Faluvégi Csenge, Füredi Máté, Lassán Olivér (6.osztály).
Nagy csatákban, nyert és vesztett szettek tengerében, küzdelmek és izgalmak sorozatában, örömben és csalódásban osztozva, végül nagy megelégedettséggel a 3. helyen végeztek, ami a csapat fiatal korát tekintve nagyon megtisztelő eredmény!
Gratulálunk mindannyiuknak és köszönet a verseny szervezőinek, lebonyolítóinak!